Mareli kamini na pelet AURORA SLIM 8 Kw i 10 Kw savršena su kombinacija stila, dizajna i kvaliteta. Sa ugrađenom inteligentnom elektronskom kontrolom, upotreba kamina je vrlo jednostavna i svedena na minimalno održavanje. Prisustvo preciznog termostata osigurava savršenu kontrolu temperature u vašem domu. Takođe imate mogućnost izbora iz širokog spektra boja koje najbolje odgovaraju vašem dizajnu enterijera.

Paljenje se postiže keramičkim grejačem koji u roku od nekoliko sekundi upali pelet. Kamin na pelet AURORA SLIM savršen je za grejanje prostorija do 250 m3 (za model 0d 10kW). Funkcioniše bez vodenog kazana. Toplota zrači direktno iz kamina, koristeći ugrađeni ventilator što ga čini idealnim saputnikom za hladne zimske noći.
Proizvodnja AURORA SLIM serije kamina na pelet Mareli zadovoljava sve evropske standarde i zahteve u odnosu na životnu sredinu. Zahvaljujući upotrebi inovativnih tehnologija poput modulacije goriva sa 5 brzina, proizvod postiže vrlo visoku efikasnost i nisku emisiju CO gasova ispuštenih u atmosferu.
Svi proizvodi imaju dvogodišnju garanciju. Bez obzira na to da li grejete svoj stan, kuću ili kancelariju, uvek ćete pronaći proizvod koji odgovara vašim potrebama i budžetu – kvalitet je zagarantovan i nema premca. Naš tim je u potpunosti dostupan da vas savetuje u bilo kojoj situaciji. Svaki proizvod je testiran u skladu sa evropskim standardima kvaliteta.
Različite boje za svaki enterijer :

Efikasnost
Niska potrošnja
energije
Brzo zagrevanje
samo nekoliko minuta
Niska potrošnja
peleta
Topao, udoban i prijatan dom
Savršen vazduh i
toplotni komfor
Kontrolisano
termičko okruženje
Bez rizika od
dima u sobi
Predivan pogled
na plamen
Jednostavno korišćenje
Jednostavan
kontrolni panel
Laka instalacija
na bilo kom mestu
Brzi start
(paljenje)
Koristi svaki
pelet A klase
Glavne karakteristike
Napravljen za skoro
potpuno samostalan rad
Precizna
termostatska kontrol
5 nivoa brzine
dodavanja peleta
Maksimalna
izlazna snaga
Proizveden po visokim
Evropskim standardima kvaliteta
Ekološki prihvatljiv proizvod
Ekološki prihvatljiv
proizvod
Niska emisija
gasova
| Vrsta | Kamin na pelet |
| Tip | Vazdušni – Suvi |
| Snaga | 8 kW, 10 kW |
| Raspoložive boje | Bela, Bez, Crna, Crvena |
| Maksimalna kubatura | 8kw -160 m3 10kW – 220 m3 |
| Efikasnost | > 90 % |
| Potrebna vuča (cug) dimnjaka | 12 Pa |
| Električno napajanje | 220V / 50Hz |
| Gorivo | Pelet ф6-ф8 |
Brošura AURORA SLIM 8-10 kW
Brošura proizvoda u PDF formatu

















