Onyx Hydro serija kamina na pelet Mareli savršena je kombinacija stila, dizajna i kvaliteta. Sa ugrađenom inteligentnom elektronskom kontrolom, upotreba kamina je vrlo jednostavna i uz minimalno održavanje.

Prisustvo preciznog termostata osigurava savršenu kontrolu temperature u vašem domu. Takođe imate mogućnost izbora iz širokog spektra boja koje najbolje odgovaraju vašem dizajnu enterijera. Paljenje se postiže keramičkim grejačem koji u roku od nekoliko sekundi upali pelet. Plus, dodatak senzora koji kontrolišu proces sagorevanja, temperaturu vode kao i izlazne gasove, što je dodatna garancija za sigurnost proizvoda na radu. Proizvodnja ONYX HYDRO serije kamina na pelet Mareli zadovoljava sve evropske standarde i zahteve u odnosu na životnu sredinu. Zahvaljujući upotrebi inovativnih tehnologija poput modulacije goriva sa 5 brzina, proizvod postiže vrlo visoku efikasnost i niske emisije CO ispuštenih u atmosferu. Svi proizvodi imaju dvogodišnju punu garanciju. Bez obzira na to da li grejete svoj stan, kuću ili kancelariju, uvek ćete pronaći proizvod koji odgovara vašim potrebama i budžetu , kvalitet je zagarantovan i nema premca. Naš tim je u potpunosti dostupan da vas savetuje u bilo kojoj situaciji. Svaki proizvod je testiran u skladu sa evropskim standardima kvaliteta.
Različite boje za svaki enterijer :

Jedna od glavnih karakteristika ONYX HYDRO u odnosu na predhodne modele je mehanizam za samostalno čišćenje turbulatora. Turbulatori u kotlu se takoreći čiste sami! Poseduje mehanizam tj motor za samo čiscenje turbulatora u kotlu, ekran osetljiv na dodir takozvani touch screen displey u boji, mogućnost dnevnog, nedeljnog i vikend programiranja. Tajmer, meni na srpskom jeziku. Spremnik koji se zatvara vakumski (nemogućnost pojavljivanja povratne vatre).
Garancija na kazan 5 godina, na elektroniku i ostale komponente 2 godine.
Cena je sa integrisanom cirkulacionom pumpom i ekspanzionom posudom.
Efikasnost
Niska potrošnja
energije
Brzo zagrevanje
samo nekoliko minuta
Niska potrošnja
peleta
Jednostavno korišćenje
Jednostavan
kontrolni panel
Laka instalacija
na bilo kom mestu
Brzi start
(paljenje)
Koristi svaki
pelet A klase
Glavne karakteristike
Napravljen za skoro
potpuno samostalan rad
Precizna
termostatska kontrola
5 nivoa brzine
dodavanja peleta
Maksimalna
izlazna snaga
Proizveden po visokim
Evropskim standardima kvaliteta
Ekološki prihvatljiv proizvod
Ekološki prihvatljiv
proizvod
Niska emisija
gasova
| Vrsta | Kamin na pelet |
| Tip | Sa vodenim kazanom |
| Snaga | 12 kW, 18 kW, 24 kW, 30 kW |
| Raspoložive boje | Bela, Bez, Crna, Crvena, Siva |
| Maksimalna kubatura | 12kw -210 m3 18kW – 350 m3 24kw – 500 m3 30kW – 600 m3 |
| Efikasnost | 92 % |
| Potrebna vuča (cug) dimnjaka | 20 Pa |
| Električno napajanje | 220V / 50Hz |
| Gorivo | Pelet ф6-ф8 |

















