Topao, udoban i prijatan dom
Tehnički opis
Kotlovi na pelet Mareli SBN serije predstavljaju novu generaciju kotlova. Dajeu vrlo visoku efikasnost i dovoljno su kompaktni da omogućavju ugradnju u područja gde je prostor vrlo ograničen. Kotao se bazira na višeprolaznom cevastom sistemu za razmenu toplote napravljenom od čelika otpornog na temperaturu. Zahvaljujući ugrađenom automatizovanom sistemu samočišćenja, održavanje je minimalno. Prisustvo preciznog termostata osigurava savršenu kontrolu temperature u vašem domu ili kancelariji. Uz to, dodatak senzora koji kontrolišu proces sagorevanja, temperaturu vode kao i odvod dimnih gasova, što je dodatna garancija za sigurnost proizvoda na radu. Rezervoar za pelet je izgrađen preko izmenjivača toplote što ga čini delom opšte konstrukcije, čineći kotlove na pelet Mareli SBN serijei izuzetno kompaktnim.
Rotacija proizvoda 360 °

Rotacija proizvoda 360 °
Kotlovi na pelet Mareli SBN serije zadovoljavaju sve evropske standarde i zahteve u odnosu na životnu sredinu. Zahvaljujući upotrebi inovativnih tehnologija poput modulacije goriva sa 5 brzina, proizvod postiže vrlo visoku efikasnost i niske emisije CO gasova ispuštenih u atmosferu. Svi proizvodi imaju dvogodišnju punu garanciju.
Bez obzira na to da li grejete svoj stan, kuću ili kancelariju, uvek ćete pronaći proizvod koji odgovara vašim potrebama i budžetu – kvalitet je zagarantovan i nema premca.
Naš tim je u potpunosti dostupan da vas savetuje u bilo kojoj situaciji.
Svaki proizvod je testiran u skladu sa evropskim standardima kvaliteta.
Efikasnost
Niska potrošnja
energije
Brzo zagrevanje
samo nekoliko minuta
Niska potrošnja
peleta
Jednostavno korišćenje
Jednostavan
kontrolni panel
Laka instalacija
na bilo kom mestu
Brzi start
(paljenje)
Koristi svaki
pelet A klase
Glavne karakteristike
Napravljen za skoro
potpuno samostalan rad
Precizna
termostatska kontrola
5 nivoa brzine
dodavanja peleta
Maksimalna
izlazna snaga
Proizveden po visokim
Evropskim standardima kvaliteta
Ekološki prihvatljiv proizvod
Ekološki prihvatljiv
proizvod
Niska emisija
gasova
| Vrsta | Kotlovi na Pelet SBN |
| Tip | Sa vodenim kazanom |
| Snaga | 12 kW,18 kW, 25 kW, 35 kW |
| Zapremina spremnika za pelet | 110 kg |
| Maksimalna kubatura | 18 kw – 350m3 25 kW – 500m3 35 kW – 700m3 |
| Efikasnost | > 93 % |
| Potrebna vuča (cug) dimnjaka | 20 Pa |
| Električno napajanje | 220V / Hz |
| Gorivo | Pelet ф6-ф8 |














