Topao, udoban i prijatan dom

Tehnički opis
PB serija kotlova Mareli Pelet napravljena je da bude vrlo kompaktna i bešumna. Sa ugrađenom inteligentnom elektronskom kontrolom, upotreba kotla-peći je vrlo jednostavna i uz minimalno održavanje. Prisustvo preciznog termostata osigurava savršenu kontrolu temperature u vašem domu. Takođe imate mogućnost izbora iz širokog spektra boja koje u najboljem slučaju odgovaraju vašem dizajnu enterijera. Paljenje se postiže keramičkim grejačem koji u roku od nekoliko sekundi upali pelet. Plus dodatak senzora koji kontrolišu proces sagorevanja, temperaturu vode kao i izlazne gasove, što je dodatna garancija za sigurnost proizvoda na radu.
Rotacija proizvoda 360 °

Rotacija proizvoda 360 °
Proizvodnja PB serije Mareli peći na pelete zadovoljava sve evropske standarde i zahteve u odnosu na životnu sredinu. Zahvaljujući upotrebi inovativnih tehnologija poput modulacije goriva sa 5 brzina, proizvod postiže vrlo visoku efikasnost i niske emisije CO ispuštenih u atmosferu. Svi proizvodi imaju dvogodišnju punu garanciju.
Bez obzira na to da li grejete svoj stan, kuću ili kancelariju, uvek ćete pronaći proizvod koji odgovara vašim potrebama i budžetu – kvalitet je zagarantovan i nema premca. Naš tim je u potpunosti dostupan da vas savetuje u bilo kojoj situaciji.
Svaki proizvod je testiran u skladu sa evropskim standardima kvaliteta.
Različite boje za svaki enterijer :

Garancija na kazan 5 godina, na elektroniku i ostale komponente 2 godine.
Celokupna snaga kotla je predata vodi nema zagrevanja prostorije u kojoj se nalazi zračenjem.
Efikasnost
Niska potrošnja
energije
Brzo zagrevanje
samo nekoliko minuta
Niska potrošnja
peleta
Jednostavno korišćenje
Jednostavan
kontrolni panel
Laka instalacija
na bilo kom mestu
Brzi start
(paljenje)
Koristi svaki
pelet A klase
Glavne karakteristike
Napravljen za skoro
potpuno samostalan rad
Precizna
termostatska kontrola
5 nivoa brzine
dodavanja peleta
Maksimalna
izlazna snaga
Proizveden po visokim
Evropskim standardima kvaliteta
Ekološki prihvatljiv proizvod
Ekološki prihvatljiv
proizvod
Niska emisija
gasova
| Vrsta | Kotao na pelet |
| Tip | Sa vodenim kazanom |
| Snaga | 12 kW, 18 kW, 24 kW, 30 kW |
| Raspoložive boje | Bordo, Krem, Crna, Siva |
| Maksimalna kubatura | 12kw -210 m3 18kW – 350 m3 24kw – 500 m3 30kW – 600 m3 |
| Efikasnost | > 91 % |
| Potrebna vuča (cug) dimnjaka | 12 Pa |
| Električno napajanje | 220V / 50Hz |
| Gorivo | Pelet ф6-ф8 |


















