Najluksuznija PRIMAVERA serija kamina na pelet Mareli savršena je kombinacija stila, dizajna i kvaliteta.
Obložena je keramikom koja daje prefinjen izgled.

Sa ugrađenom inteligentnom elektronskom kontrolom, upotreba kamina je vrlo jednostavna i uz minimalno održavanje. Prisustvo preciznog termostata osigurava savršenu kontrolu temperature u vašem domu. Takođe imate mogućnost izbora iz širokog spektra boja koje najbolje odgovaraju vašem dizajnu enterijera. Paljenje se postiže keramičkim grejačem koji u roku od nekoliko sekundi upali pelet. Plus, dodatak senzora koji kontrolišu proces sagorevanja, temperaturu vode kao i izlazne gasove, što je dodatna garancija za sigurnost proizvoda na radu. Proizvodnja PRIMAVERA serije kamina na pelet Mareli zadovoljava sve evropske standarde i zahteve u odnosu na životnu sredinu. Zahvaljujući upotrebi inovativnih tehnologija poput modulacije goriva sa 5 brzina, proizvod postiže vrlo visoku efikasnost i niske emisije CO ispuštenih u atmosferu. Svi proizvodi imaju dvogodišnju punu garanciju. Bez obzira na to da li grejete svoj stan, kuću ili kancelariju, uvek ćete pronaći proizvod koji odgovara vašim potrebama i budžetu , kvalitet je zagarantovan i nema premca. Naš tim je u potpunosti dostupan da vas savetuje u bilo kojoj situaciji. Svaki proizvod je testiran u skladu sa evropskim standardima kvaliteta.
Različite boje za svaki enterijer :

Jedna od glavnih karakteristika PRIMAVERA kamina sem keramičke obloge je mehanizam za samostalno čišćenje turbulatora. Turbulatori u kotlu se takoreći čiste sami! Poseduje mehanizam tj motor za samo čiscenje turbulatora u kotlu. Spremnik koji se zatvara vakumski (nemogućnost pojavljivanja povratne vatre).
Garancija na kazan 5 godina, na elektroniku i ostale komponente 2 godine.
Cena je sa integrisanom cirkulacionom pumpom i ekspanzionom posudom.
Efikasnost
Niska potrošnja
energije
Brzo zagrevanje
samo nekoliko minuta
Niska potrošnja
peleta
Topao, udoban i prijatan dom
Savršen vazduh i
toplotni komfor
Kontrolisano
termičko okruženje
Zagrevanje cele
kuće sa jednog mesta
Sa ugrađenim
kazanom
Predivan pogled
na plamen
Bez rizika od
dima u sobi
Jednostavno korišćenje
Jednostavan
kontrolni panel
Laka instalacija
na bilo kom mestu
Brzi start
(paljenje)
Koristi svaki
pelet A klase
Glavne karakteristike
Napravljen za skoro
potpuno samostalan rad
Precizna
termostatska kontrol
5 nivoa brzine
dodavanja peleta
Maksimalna
izlazna snaga
Proizveden po visokim
Evropskim standardima kvaliteta
Ekološki prihvatljiv proizvod
Ekološki prihvatljiv
proizvod
Niska emisija
gasova
| Vrsta | Kamin na pelet |
| Tip | Sa vodenim kazanom |
| Snaga | 18 kW, 24 kW |
| Raspoložive boje | Bela, Crna, Bordo |
| Maksimalna kubatura | 18 kw – 350 m3 24 kW – 500 m3 |
| Specijalne osobine | Keramička obloga |
| Efikasnost | 92 % |
| Potrebna vuča (cug) dimnjaka | 20 Pa |
| Električno napajanje | 220V / 50Hz |
| Gorivo | Pelet ф6-ф8 |























